Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

+1 (2013) Me Titra Shqip HD

Tre shoke Kolegji orgznizojne partin me te madhe te vitit por nje fenemen mistrioz prish naten dhe sfiton miqesite e tyre .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

+1 (2013) Me Titra Shqip HD
 • jurgen says:
  January 1, 2014 at 4:27 am

  Bravo mistreci , film i lezetshem , mund ta hidhni serin tjt te arrrowttt 🙂

  • Filma says:
   January 1, 2014 at 10:37 am

   o plak per kuriozitet ku e pave Mistrecin ?

   • klajdi says:
    January 1, 2014 at 11:12 am

    ahhaahaaahhahahahahaahhahah :p

    • fatjet says:
     January 5, 2014 at 11:39 pm

     qfar spate

  • Alban says:
   January 1, 2014 at 12:57 pm

   HAHAHAHHA , qfare mistreci , ktu oh sheqeri.com , ska mistrec për ksi lloj filma se pari mundesh me pa ktu se sa te mistreci 🙂

   • rami says:
    January 4, 2014 at 7:05 pm

    Po ca Fol ti mer se mistrreci e ka nxjerr me para po nejse ju keni shum filma qe keni nxjerr para mistrrecit

    • Filma says:
     January 4, 2014 at 7:53 pm

     ME nis linkun e ketij filmi te postuar tek mistreci por ka mpershtpypje nse sdo e nisesh NGAqE NUK e ka postuar !

    • fatjet says:
     January 5, 2014 at 11:48 pm

     dhe i tesh kotrollova mistreci nuk e ka hedh akoma ket film

   • fatjet says:
    January 5, 2014 at 11:41 pm

    me pare i kam pa dhe une filmat te mistreci se nuk kam dite me ipa kto kjo i jep filmat 1 muje para mistrecit jan ma te miret

 • HEMSWORTH says:
  January 1, 2014 at 10:40 am

  Hahaha ket shoqin e paska mundu viti i ri shum ,!

 • eri says:
  January 1, 2014 at 8:27 pm

  lereni at mistrecin se vks , po kur do ta hidhni arrown 🙂

  • Filma says:
   January 1, 2014 at 8:34 pm

   KUrte perkthehet do e hedhim po beni naj like se Arrow S02E07 8 like ka nder to 5 te miaT!

 • Shikues i rregullt says:
  January 2, 2014 at 7:19 am

  Nje nga faqet me te mira per filma, BRAVO!!!
  Por nqs doni te jeni me te miret duhet te postoni filmat me te fundit sa me shpejt.
  Si filmi The wolf of wall street, kur mund te dalin ky me cilsi HD?

  • Filma says:
   January 2, 2014 at 9:52 am

   NUk e kam shikuar dates por sapo te dale do perkthehet dhe ai 🙂

   • Shikues i rregullt says:
    January 2, 2014 at 10:53 am

    Si film ka dal, por nuk ka dal akoma ne internet, as versioni i filmuar ne kinema nuk ka dal.
    Super film 9/10 vlersimi
    http://www.imdb.com/title/tt0993846/

 • fatjet says:
  January 5, 2014 at 11:46 pm

  vidto i hap te kopjotri jem adesat tjera jo

 • andi says:
  January 14, 2014 at 1:29 pm

  jeni te pa pare keshtu vzhdoni…