Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

21 (2008) Me Titra Shqip

21 (2008) Me Titra Shqip “21” eshte bazuar ne ngjarje te vertete , tek 6 studentet e MIT te cilet u trajnuan te jene eksperte ne letra dhe qe i kane sjelle kazinove te las vegas miliona humbje.

“21” is the fact-based story about six MIT students who were trained to become experts in card counting and subsequently took Vegas casinos for millions in winnings.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | VidSpot | Netu | Novamov

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments