Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

22 Jump Street (2014)

Pasi e kalojne shkollen e mesme ( 2 here ) ndryshime te medha priten per agjentet Schmidt dhe Jenk . Ata do shkojne te me mision te infltruar ne nje Kolegj .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

22 Jump Street (2014)
 • gzim says:
  September 27, 2014 at 7:09 pm

  hej ndreqne more linkun se pom qet tjeter ka krejt

  • Filma says:
   September 27, 2014 at 8:15 pm

   ne rregull e ke o kliko tek pjesa e kuqe kute thote vazhdo per tek linku !

   • gzim says:
    September 28, 2014 at 8:35 am

    aha mfal se nuk e paskna vrejt menova qe naj gabim ka ndodh qe mdrejtojke te ajo faqe por gjithsesi flm per filmat jeni tpart 🙂

 • Granit says:
  September 28, 2014 at 11:20 am

  Kur Mundeni me qit filmin Planes 2 ??