Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

300: Rise of an Empire (2014)

Pas fitores së tyre në Termopilë, Persët vazhduan rrugën e tyre për të pushtuar gjithë Grqeinë e Jugut. Komandanti Themistokli (Sullivan Stapleton) mundohet të bashkojë të gjithë grekët në mënyrë që ti bëjë ballë sulmit të Kserksit(Rodrigo Santoro), Mbretit Zot të Persisë. Vetëm se këtë herë fusha e betejës do jetë deti. Themistokliu do përballet me ushtrinë e madhe të Kserksit dhe të Artemisias(Eva Green), komandantes ”gjakpirëse” të flotës Perse…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

null

Comments

300: Rise of an Empire (2014)
 • Bryan P. says:
  June 7, 2014 at 1:05 am

  O admin M. i ke harru komplet shoket ne Tirane :p

  • Filma says:
   June 7, 2014 at 9:45 am

   hahahhahhahahhahha 😛 !skam ardh fare 😛 dhe shtepine se kam me aty ! ja se dhe ca muaj e do vim rrim persmarit 😛