Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

9th Company (2005)

9th Company (2005) Me Titra Shqip Bazuar ne histori te vertete dhe filmi me i sukseshem i kinemase Sovjetike . Ushtare te rinj rekrute te ushtrise sovjetike ngecin ne mes te luftes se pergjakshme ne Afganistan .

Young Soviet Army recruits are stuck in the bloody war in Afghanistan, that was started by politicians.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments