Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

A Walk to Remember

Historia e 2 adoloshenteve te Karolines se Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan , te cilet bashkohen pasi Landon futet ne telashe dhe po kryen sherbim per komunitetin .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

A Walk to Remember
 • Ervin Tufa says:
  June 11, 2014 at 12:01 pm

  i vjeter por shum i bukur

 • Obsessed says:
  July 1, 2014 at 7:55 pm

  shum i bukur.do tju pergezoja per faktin se po postoni filma te vjeter por me vlere ,sesa filma te ri palidje 🙂

 • Bleona says:
  August 27, 2014 at 5:17 pm

  shum shum i bukur vazhdoonii keshtu 🙂

 • Saraah says:
  October 8, 2014 at 8:13 am

  pse smundet ta shikojj me ndihmoni pse spo happett ky film