Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

All Things to All Men (2013)

Nje hajdut ndodhet ne nje loje vdekjeprurese si macja me miun midis nje polici te korruptuar dhe nje bosi te krimit ne Londer .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | Nosvideo | NovaMov | VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

All Things to All Men (2013)
 • Ervin Tufa says:
  February 13, 2014 at 3:44 pm

  i bukur

 • baba says:
  February 13, 2014 at 8:59 pm

  NA MYTET VIRESE

  • Filma says:
   February 13, 2014 at 10:53 pm

   nuk eshet virus pa problem ste demton eshte dicka me like 😛

   • dardi says:
    February 15, 2014 at 10:48 pm

    le te marrin ca lek edhe kta per mudimin me i perkthy filmat,
    Vetem nga nje her ti prish nervat deri mi msheli faqet 😛 qi hapen vet

    • Filma says:
     February 15, 2014 at 11:07 pm

     ka qennje problem qe se dija nuk dalin em ashtu adsat pa problem !

 • Alban says:
  February 14, 2014 at 2:14 pm
  • Filma says:
   February 14, 2014 at 2:17 pm

   flm per korigjimin 🙂

 • films says:
  February 15, 2014 at 10:39 pm

  nxjerni naj film mat mirvec humbje kohe kkot film