Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Alone (2015)

Te bashkuara qe ne lindje , Anjana dhe Sanjana dy motrat binjake qe jetonin ne baze te nej premtimi te bere njera tjetres . Do jemi gjithmone bashke …

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

Alone (2015)
 • jon says:
  March 16, 2015 at 6:02 am

  filmi der ne min e 86 i ka titrat shqip pastaj filojne titrat ne gjuh tjeter ju lutem mund ta shikoni nje her dhe ti svendesoni me titra shqip faleminderit

 • King says:
  March 16, 2015 at 7:56 pm

  Sban filmi

 • Shqiptare says:
  March 17, 2015 at 12:03 am

  Ju lutem rregullojeni titrat mos lejoni qe edhe shkau te na hyj edhe ne kete mes qe ne vend te gjuhes shqipe te lexojme perkthimin serbitsht. Largojeni shkaun nga vendi jone, se ktu nuk ka vend per shka se ata e din ku e kan vendin perndryshe krejt robt e serbise jav vargisum.

 • Shqiptare says:
  March 17, 2015 at 12:07 am

  Fuck serbia, dhe robt atyne serbve qe kan hy ne web faqen shqipatre, ju lutem permisojeni titra mos ti lejojme serbet te knaqen me veprat e tyre, tqifsha shkaun se ktu hala ka shqiptare me zemer.

 • noldi says:
  March 17, 2015 at 1:56 am

  prsh filmi ka problem me perkthimin pas minutes te 86 ju lutem mund ta kontrollini e ta regulloni,,nuk esht me mitra shqip mbas min te 86 flm