Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

American Brawler (2013)

Nje instruktor Artesh marciale detyrohet te futet ne boten e dyluftimeve ilegale per te shpetuar familjen e tij.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: FireDrive |Sockshare | VidTo | NosVideo | NovaMov| VidBull | MovReel | ViDSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | Nosupload

Comments

American Brawler (2013)
 • Igli says:
  February 22, 2014 at 6:02 pm

  Admin titrat e filmit nuk pershtaten fare nga min 40 e mbrapa. Eshte shume keq !

 • laurim says:
  February 22, 2014 at 6:26 pm

  o admin kur del filmi Arrow seria e re

 • graniti says:
  February 23, 2014 at 9:52 am

  Mund të sjellni ndonje nga keto filma:
  Jailbait
  Blue Is The Warmest Color

 • NIKU says:
  February 23, 2014 at 4:45 pm

  o igli na rrofsh trapin ti mec thu ce nuk jan titrat mire pse nuk perkthen ti ndonje film? shum bukur subtitles jeni njesha

  • Igli says:
   February 24, 2014 at 4:09 pm

   Shko me palllosh se nuk te kerkoi njeri mendim ty! Une ja thashe si keshille dhe mos fut hundet kot pa lidhje , hape filmin dhe pstj komento dhe me thuj si jane titrat nga min qe i kam thone.

 • Filma says:
  February 24, 2014 at 4:11 pm

  hahahhahaha ore cuna po ishit mir more 🙂 se ska lezet as kshu !

 • njeri says:
  March 3, 2014 at 12:44 am

  filmi eshte super nese don shiqoni nese jo largohuni