Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

American Sniper (2014)

Saktësia e snajperistit të Forcave Speciale Chris Kyle shpëtoi jetë të panumërta në fushën e Betejës gjeqe e shnderroi në një legjendë. PAsi kthehet ne shteoi pas 4 tureve tek gruaja dhe femijet e tij ai kupton se nuk mund ta lere gruan pas .

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

American Sniper (2014)
 • Elbasan says:
  January 17, 2015 at 12:34 pm

  bravo per punen qe beni.
  a mundeni mem informu per serialin Games of Thrones kur fillon sezona e re nese ka mundsi? 😀

  • Filma says:
   January 17, 2015 at 4:00 pm

   Prsh Nga maji fillon !

 • OLTI says:
  January 19, 2015 at 9:07 pm

  Persh, kur del episodi i ri “Sleepy Hollow”
  keni q’rregullu krejt per at po pyti
  e pritsha ç’do te hene

 • OLTI says:
  January 19, 2015 at 10:02 pm

  pse more ma fshini pytjen tem ne ven se me u pergjigj, un jam fans i ksaj faqe qe prej fillimit te faqes edhe me u sill kshtu nuk ban po ju dini…!!!

  • Filma says:
   January 22, 2015 at 5:54 pm

   Sta fshin kush pytjet po jane me aprovim ;)! Tani po postohet sleepy 9 !

 • bronsson says:
  January 24, 2015 at 9:52 pm

  bravo stafi per punen tuaj te mrekullueshme

 • dsds says:
  February 27, 2015 at 12:45 pm

  Mut e pasni bo sosht ky american sniper hiq kur po klikoj ne linqet e tjera po ma qet ni film te mistrecit poker night 2014 qa kari keni bo sdi

 • xoni says:
  March 5, 2015 at 4:54 pm

  Qysh me shiku filmin ne telefon spo muj nese ka munsi me dit

  • Filma says:
   March 5, 2015 at 5:22 pm

   me ane te linkut VidTo 🙂