Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

American Ultra (2015)

American Ultra (2015) Me Titra Shqip Nje “hashashgji” qe ne fakt eshte nje agjent i qeverise , percaktohet si shenjester e cila duhet eliminuar .Po ai eshte teper i trajnuar dhe shume dru dhe nuk do jete e lehte.

A stoner – who is in fact a government agent – is marked as a liability and targeted for extermination. But he’s too well-trained and too high for them to handle.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | Videomega | Openload | Netu | TheVideo

Shkarkoje nga: UptoBox | Filepup | Geououd

Comments