Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Amsal (2015)

Amsal (2015) Me Titra Shqip Nderkohe qe koreja eshte e pushtuar nga ushtria Japoneze ne 1993 , rezistenca kunder japonezeve planifikon te vrase Komondantin Japonez . Por plani i tyre kercenohet nga nje tradhtar ne grup dhe ata po ndiqen nga ushtria japoneze .

While Korea is occupied by the Japanese Army in 1933, the resistance plans to kill the Japanese Commander. But their plan is threatened by a traitor within their group and also the enemies’ forces are hunting them down.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | Videomega | Openload | Netu | TheVideo

Shkarkoje nga: UptoBox | Filepup | GeoUpload

Comments