Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Anjaan (2014)

Anjaan (2014) Me Titra Shqip Raju Bhai dhe Chandran drejtojne nje bande te fuqishme dhe shkaterrojne kedo qe i del perpara . Kur Imran i tmerrshmi degjon per suksesin e tyre … ndodh e pashmangeshmja .Tani eshte ne dore te Krishnan ,vellait te Raju Bhai’s per te marre hak .

Raju Bhai and Chandran head a thriving gang dismantling everyone coming their way. However when their success reaches the dreaded Imran, they face the inevitable. It is now up to Krishnan, Raju Bhai’s brother, to take revenge.

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | VidBull | OpenLoad | Netu | AuroraVid | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | RapidGator

Comments