Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E04

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark $ shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E04
 • ervin says:
  December 17, 2013 at 4:26 pm

  je i madh fare plako ,hallall per ket serial
  thanks….thanks…..thanks

 • Besi says:
  December 17, 2013 at 6:10 pm

  Bravo ju qofte, sepse ky eshte seriali me i bukuri deri me tani, shum shum serial i bukur vazhdoni qdo episod ta postoni.

 • Rebeli says:
  December 18, 2013 at 9:46 pm

  Ju faleminderit shume,ju lutemi ti hudhni edhe serit tjera,nese keni mundesi.

  • Filma says:
   December 18, 2013 at 9:53 pm

   Normalisht qe do vazhdojme ti hedhim !

 • nasajk says:
  December 20, 2013 at 1:07 pm

  sa her njavt keni me qit

  • Filma says:
   December 20, 2013 at 1:11 pm

   sa me shpejt te kemi mundesi!