Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E06

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: Putlocker | Sockshare |Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E06
 • fatlum says:
  December 25, 2013 at 3:08 pm

  pse spo e qitni edhe linkun ne putlocker ose sockshare se kto linke spo jon tmira

  • Filma says:
   December 25, 2013 at 3:12 pm

   Sepse ata kane bllokuar Uploadin ! beni like dhe ne fb qe ti lexosh aty te rejat e fundit e kam thkesuar 100 here per internet te shpejte Nosvideo eshte 100 here me i mire se putlocker er ata qe kane internetin e sdobet perdorni Vidto !

 • rigers says:
  December 25, 2013 at 3:46 pm

  faleminderit jeni ma tmdhenjt ,, seria tjeter kur do dali

  • Filma says:
   December 25, 2013 at 3:52 pm

   Sapo te perkthehet !

 • ervin says:
  December 25, 2013 at 5:16 pm

  hallall per ket serial 😛

 • neli says:
  December 25, 2013 at 8:51 pm

  internetin nuk e kam te mire dhe me keto linke nuk mundem ta shoh tot direk, me duhet ta zbres. por gjithsesi ju falenderoj per keta filma, dhe ket seri,
  ini me te miret….

  • Filma says:
   December 25, 2013 at 9:25 pm

   Nesli me Linkun Vidto e shikon me internetin em te dobet ne shqiper iprovoje ;)!

 • neli says:
  December 25, 2013 at 9:57 pm

  faleminderit……..

 • Driton says:
  December 26, 2013 at 9:23 am

  ku me i gjet episodat tjer se vetem 4 episoda ktu

  • Filma says:
   December 26, 2013 at 9:28 am

   Do postohen ne vazhdim ore Driton !

 • Rebeli says:
  December 28, 2013 at 10:48 pm

  Ju faleminderit dhe ju lutem kur te keni mundesi episodin tjeter,nuk po na pritet per ta pare 😀

 • ervis says:
  February 9, 2014 at 10:52 pm

  hallall jau beft zoti jeni me te miret vazhdoni me ket serial se ja vlen.bravo