Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E07

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E07
 • Interist says:
  December 30, 2013 at 11:02 pm

  Perkthimi i serialit eshte shume i dobet ne krahasim me faqen qe e perkthente me perpara.. nuk e di nese i paguani perkthyesit apo eshte pune vullnetare por ne disa raste perkthimi le per te deshiruar f(las ne lidheje me serite e me para kesaj )
  Gjithsesi mos e merrni per keq per thjesht si nje kritike dashamirese nga nje ndjekes (tashme i rregullt) i faqes tuaj 🙂

 • Filma says:
  December 30, 2013 at 11:07 pm

  Pershendetje Interisti ! Kritikat jane te mirpritura normalisht !
  Shpresoj te ngelesh i kenaqur me kete seri redaktimin e kam bere vete ( adm kryesor) dhe per mendimin tim ishte goxha mire 🙂

 • eri says:
  December 30, 2013 at 11:10 pm

  jeni tmdhenj , me tmiret , kshu vashdoni keni like dhe klikim tek ads prej meje se e meritoni 🙂

 • Rebeli says:
  December 30, 2013 at 11:43 pm

  Ju lumte 😉 jeni me te miret.

 • ervin says:
  December 31, 2013 at 8:09 pm

  e papar kjo pjesa 7

 • edy says:
  January 2, 2014 at 2:10 am

  Admin nese ka mundesi me qit edhe 8-9 pjess…jeni te papare ju lumte

 • Arrow says:
  January 2, 2014 at 9:36 pm

  Arrow SO2E08 kur do ta shohim?

  • Filma says:
   January 2, 2014 at 10:33 pm

   sapo te perkthehet :)!

 • Engjelli says:
  January 6, 2014 at 3:15 pm

  Shpresoj shume qe ta merrni seriozisht perkthimin e ketij seriale, sic keni bere deri tani e te mos e lini pergjysme si disa web te tjere

 • mirgzon.r says:
  February 19, 2014 at 11:36 am

  filmi shum i mir faliminderit stafit per gjith keto filma
  a me kish ndihmu naj kush qysh me gjet filmin prej episodit 1 sezoni 1 :d

 • Klaudjo says:
  April 5, 2014 at 4:57 pm

  O stafi ju lutem amon merrni 3 serite e filomit the lord of the rings
  keni per te pasur shume sukses jua garantoj