Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E08

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E08
 • ervin says:
  January 6, 2014 at 5:11 pm

  thnx

 • majli says:
  January 7, 2014 at 8:00 pm

  kur do dale pjesa tjeter

 • engjell says:
  January 10, 2014 at 2:27 pm

  pjesa tjeter ???

  • Filma says:
   January 10, 2014 at 2:42 pm

   sapo te perkthehet !

 • Ardian says:
  January 13, 2014 at 9:28 pm

  Qysh me i pa ne Ipad???

  • Filma says:
   January 13, 2014 at 10:29 pm

   Per ti shikuar ne Ipad perdor linkun VidTo ;)!