Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E09

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E09
 • limi says:
  January 12, 2014 at 5:36 pm

  thank you man

 • ervin says:
  January 12, 2014 at 6:35 pm

  super serial…super cilesi…super staf….thanks .

 • neli says:
  January 12, 2014 at 11:05 pm

  faleminderit stafi… gjithashtu dhe vazhdimi behet dhe me interesant, e presim me padurim.

 • mejdangjia says:
  January 13, 2014 at 11:08 am

  suksese stafi eshte serial i qellun dhe ja vlen te perkthehet presum serin e radhes ta shofim me titra shqip jeni nr 1 ne titra shqip

 • anjio says:
  March 5, 2014 at 11:12 am

  mirdita stafi,,mund te vini filmin serial do no harm 2013??????

  • Filma says:
   March 5, 2014 at 1:08 pm

   Pershendetje ! Jemi keq per perkthyesa 🙁 ! nuk mund te fillojm serial te ri 🙂