Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E10

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E10
 • aaaaaaaa says:
  January 20, 2014 at 1:15 pm

  filmi ma i mir

 • hamdiu says:
  January 20, 2014 at 1:16 pm

  vertet me i bukuri
  ja vlen me shiku ^_^

 • DrecK* says:
  January 20, 2014 at 1:18 pm

  Serial i miR

 • adi says:
  January 20, 2014 at 3:54 pm

  Thjeshte fantastik

 • ervin says:
  January 20, 2014 at 5:06 pm

  super serial

 • Diamant says:
  March 2, 2014 at 10:07 am

  kur do te dali seria 14

 • alfons says:
  July 28, 2014 at 11:15 am

  Ku mund te shilohet sezioni i pare?