Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E11 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E11 HD
 • David says:
  January 26, 2014 at 6:44 pm

  Bravo Admin je i mrekullueshem ! Skam koment per ket pun qe je te ba , Faleminderit shum

 • neli says:
  January 26, 2014 at 9:25 pm

  Faleminderit per keto seri kaq te mbrekullueshme, ini me te miret

 • Beko says:
  January 27, 2014 at 12:48 pm

  Bravooo , jeni adresa me e mire per filma !

 • Ervin Tufa says:
  February 1, 2014 at 1:51 pm

  nona fare