Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E12 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E12 HD
 • Taulant says:
  February 2, 2014 at 10:27 pm

  O admin a ke qene ne fjetur ne gjume kur ke postuat ket serial sepse ne keto linke eshte filmi Homefront ripostoje edhe njeher serialin

  • Filma says:
   February 2, 2014 at 10:34 pm

   Kontrollova linqet nje nga nje vtm ne linkun sockshare ishte linku i homefront te kishe shiku ti tek linqet e tjer!
   here e par qe komenton ne websitin e direkt kritikon! seria e 12 mund te kishe komentu dhe me perpara me than brravo te pakten ! po ti je nga ato qe as like si bejne postit po marrin filmin e ja fusin vrapin ndersa per kritika jeni te paret!

   • Taulant says:
    February 3, 2014 at 6:52 pm

    Sa per linket tjera nuk i kam shikuar per Sockshare nuk ishte seriali e per linket tjera paskeni te drejte. Ndersa per levdata shikoji filmat me heret ju kam thene ju “lumte ju jeni me te medhejte” e gjene kete koment ne disa filma plus ne muajin korrik dhe gusht ne ket v ere gati qdo filem kom dergu koment falenderime mund shikosh komentet gjate veres, plus tek ky serial ne sezonin e dyte se paku dy here kom komentu. Por prape se prape jeni te medhenje tani do e shikoj ne linket tjera serialin flm.

    • Filma says:
     February 3, 2014 at 9:14 pm

     ME doli si user i ri ndoshta gabimi im :)! Flm per vlersimin 😉

     • Taulant says:
      February 3, 2014 at 10:34 pm

      Sps jeni me te miret. Por nese mundeni serialin Game of Frones nuk po thom tani menjeehr te beni ndonje gje por mbas disa muajsh do ishte ide e mire qe te vazhdonit me kete serial mund te ja nisni nga sezoni i 2 sepse sezoni 1 e kemi pah neper faqe tjera nese do e vazhdonit edhe kete serial do ja kaloni edhe mistrecit, sepse azfilma vetem ja keni kaluar por une besoj qe tani edhe mistrecit ja keni kaluar per nje perqindje te vogel shpresoj qe mos te ndaleni edhe per shume vite. Vetem ju duhet nje publicitet me i madh ne fb

 • ari says:
  February 2, 2014 at 10:46 pm

  Me te vertet filem i mir shumm shum bile musisht me e qit episoden e radhes me shpejt se pom met pik brravooo admina ……..respekt

  • Filma says:
   February 2, 2014 at 10:49 pm

   Te sugjeroj te behesh fans dhe ne FB se merr njoftime nga aty! Seria e rradhes del ene amerik te ejten ne darke ne e hedhim te dielen!

   • labi says:
    February 3, 2014 at 5:14 pm

    Serit ne Amerik aktualisht transmetohet episodi mbi 200.ja linku http://www.cwtv.com/cw-video/arrow/tremors/?play=7a02698e-7a9e-47a9-a7aa-2ef906e84680

    • Filma says:
     February 3, 2014 at 6:06 pm

     nuk e di a thu je i vetdijshem cfare linku me ke nisur ? e ke te shkrume dhe aty WEDNESDAYS ( e merkure) dmth shfaqet te merkuren ! dhe meqe paskan dal mbi 200 ma nis serine e 13 (sez2) nese mundesh !

   • ari says:
    February 4, 2014 at 8:26 pm

    ok flm respekt

 • Ervin Tufa says:
  February 3, 2014 at 11:11 am

  e papame fare kjo pjesa

 • bledi says:
  February 3, 2014 at 4:49 pm

  bravo dhe flm qe sillni ket fserial te bukur te perkthyer ne kohe reale.Respekte

 • romeo says:
  February 10, 2014 at 9:09 pm

  o adm he mo do dali pjesa ne vazhdim ?

 • Kicci says:
  November 21, 2015 at 6:35 pm

  Asnje link nuk ban PSSE?

 • tiri says:
  December 8, 2015 at 1:22 pm

  adm .serjali arrow sezoni 2 . epizode 12 ‘ 14’17’18 nuk jin ka bajn linqet hiq o vlla qa keni bo kshtu …. ju lutem ti rregulloni .

 • besar. says:
  December 9, 2015 at 11:28 pm

  asnje link nuk punon ?????

  • Rrezart says:
   January 3, 2016 at 1:05 pm

   Nuk punon :/

 • Arlind says:
  January 1, 2016 at 8:27 pm

  Nese ka mundesi se sezoni 2 epizoda 12 nuk po bon ne vidto