Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E13 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | PutLocker | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel | Vidspot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E13 HD
 • neli says:
  February 11, 2014 at 9:22 pm

  Jeni faqja me e madhe ne Shqiperi. BRAVO BRAVO BRAVO

 • fugo says:
  February 12, 2014 at 9:26 am

  Ju lumte njeshat me te mdhenje ne shipatri, Bravo

 • Beko says:
  February 12, 2014 at 3:00 pm

  Puna që po bën stafi juaj esht thjesht fantastik!
  Ju faleminderit t’gjitheve per keto filma kaq te bukur dhe postimin e tyre kaq shpejt!
  Nqs tgjith mendoni se kjo faqe vlen atehere ndihmojeni te gjith me share qe te rritet sa me shume 🙂 Bravo Stafi !

  • Filma says:
   February 12, 2014 at 3:44 pm

   shume flm per vlersimin beke :)!

 • Dardi says:
  February 12, 2014 at 10:09 pm

  Flm shum stafi per filma, nese kishte pas mundesi edhe serialin “revolution” me e perkthy

 • Arditi says:
  February 16, 2014 at 9:11 pm

  Jeni ma tmdhenjt nven..bravo

 • ronni says:
  February 28, 2014 at 10:06 pm

  epizodin 14

 • elios kerkuta says:
  March 23, 2014 at 1:34 pm

  si me e shiko kete film spo di si me e shiku

 • besar. says:
  December 9, 2015 at 11:32 pm

  asnje llink nuk punon as ketu as ne episodin e meparshem ?