Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E14 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | Nosvideo | NovaMov | VidBull | Movreel | Vidspot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Arrow S02E14 HD
 • eris says:
  March 2, 2014 at 3:31 pm

  ckm sheqeri.com, shum flm per kto filma edhe seriale, por pata nje kerkese nese mundni te perktheni serialin The Flash i cili do vazhdoje kete vit,,,jo per gje po ka lidhje me serialin Arrow ne episodin e 9 ku Beri goditet nga vetetima dhe behet superheroi Flash…ktheni pergjigje nese ke mundsi =D

 • mervan says:
  March 2, 2014 at 10:11 pm

  kur do dal pjesa tjeterr

  • Filma says:
   March 2, 2014 at 10:52 pm

   Kam sqaruar mbi 20 here shiko dhe nga faqja e fB kaj here ! te merkuren shfaqet ne amerike seriali nga e enjta dalin titrat ne internet ne fundjave e postojme !

 • Ervin Tufa says:
  March 4, 2014 at 9:29 am

  super

 • frozzenmanyy; says:
  March 5, 2014 at 5:35 pm

  super filmi amo ma shpesh qitne arrow 🙂

  • Filma says:
   March 5, 2014 at 5:44 pm

   Si mund ta qesim me shpesh kur akoma ska dale seria e radhes !

 • besar. says:
  December 10, 2015 at 9:59 pm

  e perseris as kio nuk punoka

  • Filma says:
   December 11, 2015 at 1:41 pm

   skam ca i bej o Besar jane te gjithe linqet dead duhen ngjitur titra tdhe nje here nga fillimi 🙁

 • Artani says:
  December 14, 2015 at 7:09 pm

  Ndreqini linqet sepse nuk bejn asnjeri

 • vllaznim says:
  December 27, 2015 at 7:57 pm

  Spo bon asni link