Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E15 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | Rapidgator | NosUpload

Comments

Arrow S02E15 HD
 • ledi says:
  March 10, 2014 at 6:53 pm

  keshtu vazhdoni jeni me te miret por a mund te nxirrni pjese te tjera te sleepy hallow

 • Nehai says:
  March 10, 2014 at 9:32 pm

  bravo veq sa ma shpejt gjeni edhe pjest e tjera te kti seriali , jeni me te miret dhe te paret, ju pershendes nga mitrovica (Kosova)

  • Juri says:
   March 11, 2014 at 10:12 am

   Titrat ne internet dalin te enjten dhe kta e perkthejn per ne fundjave se seria 16 nuk ka dal akoma

 • joni says:
  March 10, 2014 at 10:33 pm

  bravo djema jeni me te miret , faleminderit per kete super serial

 • ramadan says:
  March 10, 2014 at 10:58 pm

  Nuk besoj qe ka faqe mat fort se ju krejt filmat qe po i qitni ju mas 3-4 dite po i qesin faqet tjera hallall veq vazhdoni

 • Taulant says:
  March 10, 2014 at 11:19 pm

  Ju lumte keshtu me pelqeni jeni 1-sh. Qojeni deri ne fund kete serial mos u ndalni

 • Ervin Tufa says:
  March 11, 2014 at 4:05 pm

  super …rrespekte

 • anjio says:
  March 17, 2014 at 6:01 am

  si mund te shikoj sezonin 1 te arrovv

 • Noizy says:
  April 3, 2014 at 10:57 am

  Bravo vazhdoni kshu jeni fantastik Ju falenderoj shum per keta filma te shkelqyeshem <3
  Po pyes veten kur do hapet seria 18 ?

 • Presheva says:
  May 18, 2014 at 6:27 pm

  Faleminderit shum per perkthimin…rrofshi!!
  Jeni me te miret!!