Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E16 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E16 HD
 • Eri says:
  March 23, 2014 at 11:17 pm

  ju lumt jeni 1shaa

 • Ervin Tufa says:
  March 24, 2014 at 8:12 am

  super

 • Klaudjo says:
  April 8, 2014 at 12:59 pm

  O stafi o jni ma te miret o sdica me ju thon per ket super serial jeni njisha njisha sa per faqet e tjera nuk karahasohen me ju hallal hallal hallal jeni ma te miret

  • Klaudjo says:
   April 8, 2014 at 1:00 pm

   Ju rujt ZOti 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀

 • nini says:
  November 25, 2015 at 6:43 pm

  Pse smeben ne asnje link del qe fail nu ekziston ose eshte fshir

 • daniel says:
  February 6, 2016 at 2:48 pm

  a ka ndonje mundesi qe te shohim kte episod dhe episodet ne vazhdim?