Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E17 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E17 HD
 • Karuca says:
  January 3, 2016 at 11:00 pm

  Jaw qifsha sitenn krejt linkatt i kan nal prej episodit 13 se kom pa bre familjen jaww qifsha balat e karit

  • Filma says:
   January 4, 2016 at 4:09 pm

   Nuk e marr vesh fare se si ekzistoni , as se cfare ju kalon ne tru !Mor te qifsha nen e moter a ca te kesh , pse shan more pidhrobosh mashkull ? ta kishe pare serialin kur e kam hedhur para 2 vitesh more rrot kari ! Nuk eshte faji im qe fshihen linqet , por se nuk ka pas vizita . eshte bere gjithe ai mund per ti perkthyer , ngjitur titrat bere upload del nje robqir si puna jote qe te shan ! hajde paguaj nga 12$ per cdo muaj shumezim me 10 hoste qe bejme upload ( beji vete llogarite nese di ) !Ik shko ne pidh te robve shikoje ku te duash , mosu fut me ktu !