Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E18 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E18 HD
 • King says:
  April 7, 2014 at 3:56 pm

  seriali ma i mir

 • bb says:
  April 7, 2014 at 6:56 pm

  mat tmirt jeni 🙂 me ket serial qe e perktheni 😀

 • labo says:
  April 7, 2014 at 10:21 pm

  Ju lutem,me tregoni cilat linqe jan per kualitet HD?

  • Filma says:
   April 7, 2014 at 10:25 pm

   nosvideo

 • Klaudjo says:
  April 18, 2014 at 10:26 am

  pershedetje stafi
  ju lutem kur po e nxirrni episodin e 19 te Arrow sepse ka 2 dit qe ka dal ju lutem nxirrreni aq sjpejt sa muneni

  P.s: jeni ma te miret hallal dhe respekte per bishat adminat e faqes

  • Filma says:
   April 18, 2014 at 12:00 pm

   Si gjithmone te dielen do e postojme !

   • Klaudjo says:
    April 18, 2014 at 1:24 pm

    epo mire

 • arlindi says:
  September 7, 2014 at 8:38 am

  jeni shume te mrekullueshem por doja ta beja nje pytje a ka me seri te serialit arrow mas episodit 23 flm rrespekt

  • Filma says:
   September 7, 2014 at 12:50 pm

   po fillon me 8 tetor

 • festim says:
  February 3, 2016 at 5:57 pm

  pse nuk mundemi me i kqyr ma as episoden e 17 e as 18 ketu asnjera prej videove nuk funksionojn

  • Filma says:
   February 4, 2016 at 10:07 pm

   jane fshire linqet 🙁