Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E19

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

***SHENIM*** Filmi nuk eshte bere me programin e Zakonishem ! Eshte 720×576 rezlucioni !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E19
 • Ervin Tufa says:
  April 21, 2014 at 4:32 pm

  super fare ishte kjo pjesa

 • gjaku blu says:
  April 21, 2014 at 9:44 pm

  doli pjesa e 20 para 1 ore ju lutem perketheheni sa me shpejt

  • Filma says:
   April 21, 2014 at 10:46 pm

   nuk ka dale seria e 20 akoma !

 • gjaku blu says:
  April 21, 2014 at 10:51 pm

  nuk e di por tek faqet me torrent sapo kishte dale pjesa e 20

  • Filma says:
   April 21, 2014 at 10:57 pm

   sapo kontrollova ska dale akoma !

 • dardi says:
  April 21, 2014 at 11:13 pm

  admin mundi ti opluadoni filmat ne ket link se shikohen me mir edhe me shpejt hapen edhe ne hd https://docs.google.com (

 • gjaku blu says:
  April 21, 2014 at 11:50 pm

  *********

  • gjaku blu says:
   April 21, 2014 at 11:54 pm

   ketu i nxjerin shum shpejt serialet dhe filmat adm, gjithesesi ju faleminderit per gjithcka qe na mundesoni hallall…..

   • Filma says:
    April 22, 2014 at 12:27 pm

    ai linku qe doregove eshte fallco ! Seriali ska dale akoma :)!

 • fil says:
  April 24, 2014 at 12:42 pm

  sapo ka dale pjesa e 20

 • Klaudjo says:
  April 24, 2014 at 8:02 pm

  Rrofshi aqdmina per serialin

 • blendi says:
  April 25, 2014 at 4:06 pm

  Kur del pra admin

  • Filma says:
   April 25, 2014 at 4:30 pm

   a je fans i serialit aman ? si gjithmone del te dielen !

 • blendi says:
  April 25, 2014 at 10:08 pm

  jo fans i serialit Arrow