Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E20 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E20 HD
 • Niki says:
  April 27, 2014 at 7:45 pm

  Uaoooo, shum epizod interesant, ju lutem sa ma shpejt pjesen e 21

  • Filma says:
   April 27, 2014 at 10:08 pm

   ore lutu sa te duash se skam ku e marr ! e RIKTHEKSOJ filmi del te ejten ne Amerike seria e 21 pra dhe te dielen e postojme ne

 • Ervin Tufa says:
  April 28, 2014 at 6:32 am

  super fare kjo pjesa

 • flamur januzaj says:
  April 28, 2014 at 4:51 pm

  spo muj me shiku pse pom del nji faqe tjeter

  • Filma says:
   April 28, 2014 at 4:54 pm

   Prit 20 sekonda aty sa te kalojne te con tek linku !

 • ledi says:
  April 28, 2014 at 5:48 pm

  nxirrni capitain america the winter solder dhe rio 2

 • @@@@@ says:
  April 29, 2014 at 8:22 pm

  bravo jeni 1shaaaa

 • ylli says:
  May 2, 2014 at 9:53 pm

  kur del 21 more

 • hi says:
  September 25, 2014 at 2:36 am

  bravo komplimenta..
  keshtu vazhdoni..ju falenderojme per kohen e harxhuar duke na perkthyer filma