Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E21 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E21 HD
 • Klaudjo says:
  May 4, 2014 at 2:25 pm

  Doli me ne fund rrofshi admina jemi me te miret

 • Nehat says:
  May 4, 2014 at 2:51 pm

  o flm shum per mundin tuaj por po vonon shum bre ky serial, gjithashtu edhe seriali tieter shum po vonohet deri po publikohet , prap jeni te papar ju pershendes nga mitrovica

  • Filma says:
   May 4, 2014 at 3:08 pm

   PRsh Mitrovica !Seriali po hidhet ne kohe rrekord ! Merr informatat e sakta ! SERIA E 21 te ejten ka dale ne amerike ! seria e 22 ska dale akoma as ne Tv amerikane askund ! nuk jam rregjisori i filmit me ta hedh pa dale !

   • Niki says:
    May 7, 2014 at 9:48 am

    Bravo, seriali me rekord po shfaqet, une e ndjek serialin qe nga epizodi 1 i sezonit 1, dhe e percjelli ne tv amerikane, vetem 3 deri 4 dite vonohet, qe kjo dmth se rekord po shfaqet, bravo bravo, go on sheqeri.

 • Igli says:
  May 5, 2014 at 12:42 pm

  Admina jeni te papar , injoroini komentet q ju thone t hidhni seri t reja kur serija ska dal akoma … njs jeni sh t papar . Do hidhni ndonje serial te ri apo do vazhdoni me kto te 3 tani ?

  • Filma says:
   May 5, 2014 at 12:45 pm

   Ka mundesi te fillojme dhe nje tjeter por se dime akoma ! gjithsesi do ju pyesim dhe me nje sondazh ne Fb per serialin !

 • Prizrenasi says:
  May 5, 2014 at 5:44 pm

  Jeni shume te mire .Po ecni me kohen.Do benit mire sikur te futni edhe ndonje tjeter seri si psh. -The X-Files.

 • miri says:
  May 6, 2014 at 6:27 am

  ma jep pak nr e tel

 • Mondi says:
  May 6, 2014 at 9:12 am

  ju lutem mund ta perktheni kete serialin…
  nje super serial “24: Live Another Day” ja dhe vlersimi nga imdb
  http://www.imdb.com/title/tt1598754/

 • nuri says:
  May 9, 2014 at 12:40 pm

  seria 23 kur del flm ….

 • nuri says:
  May 9, 2014 at 12:41 pm

  22 se u ngaterrova