Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E22 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E22 HD
 • z00x says:
  May 11, 2014 at 1:19 pm

  t’shpejt jeni tybe, hallall puna

 • rrezart says:
  May 11, 2014 at 8:01 pm

  Numer 1 jeni vallhinn

 • niro says:
  May 12, 2014 at 12:34 pm

  prsh filmin BRISK MANSIONS,, filmin e fundit te Paul Walker ka pak kohe qe ka dale ne kinema ,,, flm,,

  • Filma says:
   May 12, 2014 at 12:36 pm

   Presim per kualitet me te mire !

 • Denis says:
  May 12, 2014 at 4:15 pm

  Kur mund te dali pjesa e 23″ dhe kur mund ta hidhni ju ne faqe??? 😀

 • ylli says:
  May 12, 2014 at 6:24 pm

  BRISK MANSIONS Kur do dali ,, dhe Arrow 23 … Ju betohem jeni me te miret deri tani nga filmat qe nxirrni

  • Filma says:
   May 12, 2014 at 10:13 pm

   Brick sapo te dal ne kualitet te mir ! Arrow si gjithmone !

 • iliri says:
  May 12, 2014 at 10:36 pm

  Admina a dini a ko me vazhdu edhe sezoni i 3 a jo ????

  • Filma says:
   May 12, 2014 at 10:39 pm

   Po do vazhdoje thjesht nuk kane lajmeruar sakte se kur !

   • iliri says:
    May 12, 2014 at 10:47 pm

    kur e publikoni epizoden tjeter me sa di e funit per sezon te 2 ooo ???

    • Filma says:
     May 12, 2014 at 10:49 pm

     po e Fundit eshte 🙂 ! Si gjithmone do e publikojme te dielen :)!

 • Klaudjo says:
  May 14, 2014 at 11:28 am

  Ej o admina ju lutem po patet munsi me nxjerr amazibg spider man 2

  • Filma says:
   May 14, 2014 at 12:11 pm

   sapo te dal ne kualitet te mire :)!

 • Hamdi says:
  May 15, 2014 at 4:39 pm

  Arroowwwwwwww se do cmendem kur do dalin pjeset tjera ?

  • Filma says:
   May 15, 2014 at 4:41 pm

   edhe un u cmenda tu kthy te njeten prgj ! Te ejten ne amerike Te dielen tek Sheqeri!

 • joni says:
  May 16, 2014 at 11:02 am

  kur dalin pjeset e tjera ???

  • Filma says:
   May 16, 2014 at 12:03 pm

   3 ,4 pergjigje i ka me lart o Joni !

   • joni says:
    May 16, 2014 at 6:22 pm

    ok…shum flm per gjith serit dhe filmat e tjere

 • Alex says:
  May 16, 2014 at 4:24 pm

  Adm po sezoni i trete vazhdon me Arrow apo ka lidhje me serialin Flash?

  • Filma says:
   May 16, 2014 at 4:28 pm

   vazhdon Arrow Flash eshte serial ne vete !

   • Alex says:
    May 17, 2014 at 10:08 am

    Kuptoj. Pyeta ngaqe te episodi “The Scientist” i Arrow shfaqet The Flash. Flm per punen tuaj

 • ledi says:
  May 18, 2014 at 4:56 pm

  pse ska dal akoma seria e re e arrow e diel eshte data 18 kur del ??

 • Preshevari says:
  May 22, 2014 at 10:17 am

  Legjenda jeni admina..flm shum per perkthimet
  Tfala nga Presheva

  • Filma says:
   May 22, 2014 at 11:25 am

   flm per vlersimin 🙂

 • engjell says:
  May 31, 2014 at 9:51 am

  ju lutem ta qitin filmin vizatimor rio 2 edhe xmany

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 11:36 am

   sapo te dalin ne kualitet te mir