Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S02E23 HD

Playboi bilioner teper i llastuar Oliver Queen , eshte zhdukur dhe mendohet i vdekur pas fundosjes se jahtit te tij .Ai rikthehet pas 5 vitesh tashme i ndryshuar dhe vendos te shpetoje qytetin e tij i maskuar si nje vigjilues i armatosur me Hark & shigjeta .

*************LEXOJE************* Kjo eshte dhe Seria e Fundit e Sezonit te 2 te Arrow ! Sezoni 3 nuk ka filluar akoma dhe nuk ka njoftim kur do te filloje !Sapo te filloje do vazhdojne dhe me titra shqip normalish tek Sheqeri.com ! Faleminderit per vemendjen .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | FireDrive | SockShare | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S02E23 HD
 • ledi says:
  May 18, 2014 at 5:59 pm

  flm

 • Rrap says:
  May 18, 2014 at 5:59 pm

  a do te kete sezon te 3 te arrow ?

  • Filma says:
   May 18, 2014 at 6:03 pm

   ke nje shenim aty siper !

 • niro says:
  May 18, 2014 at 7:03 pm

  ju lutem po serialin teen wolf nuk e keni

 • Klaudjo says:
  May 18, 2014 at 7:19 pm

  o admina jeni njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha njisha
  sjume flm

  p.s :serialin FLASH ju lutem

  • Filma says:
   May 18, 2014 at 10:10 pm

   Sapo te filloje 🙂

 • bllabllabla says:
  May 19, 2014 at 7:45 am

  qishtu keni than edhe per sleepy hollow po hala asni episod t sezonit 3 se keni qit -__-

 • Mondi says:
  May 19, 2014 at 7:56 pm

  jeni te papar… vazhdoni keshtu dhe do keni suksen…
  Game Of Thrones Dhe Arrow jan super seriale…

 • deti says:
  May 31, 2014 at 1:00 am

  ku klikohet me pa folin ketu

  • Filma says:
   May 31, 2014 at 9:05 am

   Kliko tek linku dhe prit 20 sekonda te te coje tek filmi !

 • leo says:
  July 1, 2014 at 1:12 pm

  po pse nuk e keni ju dowload direkt , se nuk po mundem me i dowlodu filmat , ose nese ban ni sqarim qe se qysh me i dowloadu filmat me shpejt ??

 • Kevi says:
  July 21, 2014 at 8:14 am

  sa po vonon ky sezoni i 3 🙁 , ishalla ta nxjerrin sa me shpejt ato legenat e huj

 • ESI says:
  September 8, 2014 at 4:39 pm

  hey dje ishte episodi i pare i sezonit te 3 kur do jepet ktu

  • Filma says:
   September 8, 2014 at 4:56 pm

   8 Tetor 2014 Fillon seriali se ku e ke pare ti spo di gje !

 • ESI says:
  September 8, 2014 at 4:42 pm

  serialin The Flash ju lutem !!!!!!

  • Filma says:
   September 8, 2014 at 4:56 pm

   te kam kthyer pgj aty ku pyete heren e pare !

 • diamant says:
  October 3, 2014 at 4:43 pm

  Edhe pak dite do te dali pjesa e 1 e sezonit te 3 te arrow

 • aridon says:
  October 9, 2014 at 8:12 am

  sezoni 3 filloj me daten 08.10.2014

 • Gysi says:
  October 9, 2014 at 10:16 pm

  Pershendetje mund te na tregoni se kur fillojne serite e para te sezonit te 3 te Arrow ju lutem ?!!!