Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E01

Me krimin ne Starling City qe ka arritur nivele minimale me ne fund Oliver mendon se mund te balancoje jeten midis Oliver Queen dhe Arrow dhe fton Felicity ne nje takim por …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E01
 • ILIRI says:
  October 11, 2014 at 8:28 pm

  hade perhajr sezona e 3

  flm sheqeri

 • anxhelo says:
  October 11, 2014 at 9:21 pm

  bravo stafi ma tmdhenjt

 • ariana says:
  October 11, 2014 at 9:53 pm

  flm shume..

 • fisnik says:
  October 12, 2014 at 9:08 am

  pi ku me pa a me tregon dikush qysh?

  • Filma says:
   October 12, 2014 at 9:35 am

   Klik o tek Vidto te con te x faqe linkun e ke Mbi shkrimin “SPONSOR” kliko aty e shife !

   • granir says:
    February 28, 2016 at 10:11 pm

    Hey pse be tash spo ban kerkun spo muj me kqye kallxom nese e ndereqni Fb Granit S.Salihu fb.com/uqk.smir

 • fisnik says:
  October 12, 2014 at 9:16 am

  adm plz me tregooooo

 • bs says:
  October 12, 2014 at 12:36 pm

  a ban qet filmin me perkthy Who Am I – No System Is Safe

 • Ervin Tufa says:
  October 12, 2014 at 2:17 pm

  fantastik fare

 • arlindi says:
  October 12, 2014 at 3:49 pm

  Kur do e shfaqni episodin e tjeter dhe desha te pysja ne cilat dite te javes e i qitni episodat

 • Ervin Tufa says:
  October 12, 2014 at 7:26 pm

  ky serial del cdo te merkur ne tv
  kurse me titra shqip maksimumi publikohet te dielen .

 • Gysi says:
  October 12, 2014 at 10:32 pm

  Sikur te shfaqnit edhe serialin Flash qe eshte krijuar nga seriali Arrow do ishte fantastike gjithsesi po beni nje pune te shkelqyer bravo.

 • diamant says:
  October 13, 2014 at 7:38 pm

  MMV

 • Arrow Fans says:
  October 13, 2014 at 9:13 pm

  Arrow is back

 • a says:
  October 13, 2014 at 9:42 pm

  a ka mundesi serialin Flash mi marr

 • emmy says:
  October 14, 2014 at 5:46 pm

  brravo jeni 1 flm shum
  a ka mundes serialin teen wolf sepse imbd 7.8

 • alban says:
  October 15, 2014 at 3:25 pm

  ju sygjeroj te perktheni serialin THE ORIGINALS NJE SUPER SERIAL

 • blendi says:
  October 16, 2014 at 11:48 am

  a mundeni me qit ehe serialin the flash sepse esht nje serial shume i mire