Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E03

Oliver vendos se eshte koha qe Tea te kthehet ne shtepi , ai behet gati te udhetoje per ne Corto Maltese ku Felicity ka zbuluar se ndodhet Tea …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E03
 • Xyter says:
  November 2, 2014 at 3:48 pm

  kur beni perkthim mundohuni ta perktheni ne gjuhen letrare djema dhe vajza! flm gjithsesi!

 • iliri says:
  November 4, 2014 at 3:09 pm

  a e kini njet me postu epizoden e 4 a joooo

  • JURI says:
   November 7, 2014 at 3:41 pm

   Pas 3 ditesh do postohet seria 4 dhe 5 pasi pronari i faqes eshte me pushim

 • Ardit says:
  November 4, 2014 at 6:45 pm

  kur del pjesa 4 ?

 • vana says:
  November 5, 2014 at 2:47 am

  pjesen tjeter ju lutem

 • BlenDi says:
  November 5, 2014 at 6:02 pm

  Kur del be Arrow So2E04 u dasht me dal te dilen
  a e kini njet me postu a joo

 • Roni says:
  November 5, 2014 at 6:35 pm

  Qe linku nese nuk e gjeni http://allmyvideos.net/1rr71s3f9aty
  Se shum pak e kan qit

 • Dardi says:
  November 5, 2014 at 9:32 pm

  KUR do ta postojsh episodin 4

 • Behar says:
  November 8, 2014 at 10:46 pm

  a mos e kini Sezonin 01 te perkthym…

 • YourDADDY says:
  November 13, 2014 at 12:04 am

  Stafi jeni te papar ju lutem kur do te postoni serin e katert ?
  faleminderit

 • Roni says:
  November 13, 2014 at 8:53 pm

  Edha sa dit bohen qato 3 dite