Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E05

Familja e Felecity vjen ne qytet ! Ajo perpiqet te komunikoje me te por Felicity dhe e ema jane shume te ndryshme .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E05
 • mirgzon says:
  November 23, 2014 at 7:18 pm

  flm sheqeri per filmin sdi pse kaq
  pak like merr filmi apo krejt e shikojn edhe se bojn like :S

 • trimi says:
  November 23, 2014 at 7:58 pm

  Ne te gjitha downloda jan te epizodit te katert.
  Faleminderit per punen

  • Filma says:
   November 24, 2014 at 8:56 am

   Uptobox 5 ishte e provova ! me thuaj ke do ta zevendesoj :S!

 • king says:
  November 24, 2014 at 8:21 pm

  ma shpejt bre qitni epizodi i 7t u dal t’ejten dmth qe 4 dit ju hale as t6shtin se keni qit

 • Rina says:
  November 24, 2014 at 10:10 pm

  keni deshtu prej qe nuk e transmetoni serialin HANIBAL …

 • charly says:
  November 25, 2014 at 5:57 pm

  pse nuk hapet me filim per ta pa..???

 • Bledi says:
  January 14, 2015 at 8:14 am

  a ka mundesi me ma shpjeguar kush se si hapet filmi se ngala duke kliku e vetem reklama e opsione pa lidhje me jep ..

 • bronsson says:
  January 24, 2015 at 9:56 pm

  bravo stafi.vazhdoni keshtu jeni me te miret