Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E07

Nderkohe qe Oliver, Arsenal, dhe Diggle po ndjekin nje vrases me emrin Digger Harkness, takojne nje skuader ARGUS ; Oliver dhe Flash bashkohen dhe perpiqen te ndalin Harkness..

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E07
  • Armir says:
    December 8, 2014 at 3:09 am

    Faliminderit Shum Sheqeri per ket super Serial 😀 edhe pse nuk shkruaj comente asnjeher ky eshte i pari jam aktiv gjithmon te ju jeni me te miret mos e ndaloni kete serial 😀

  • Hamdi says:
    December 16, 2014 at 10:27 am

    SHeqeri do e futni pjesen e 8 kete jave apo ende nuk e keni gati ??