Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E08

Nderkohe qe Oliver, Arsenal, dhe Diggle po ndjekin nje vrases me emrin Digger Harkness, takojne nje skuader ARGUS ; Oliver dhe Flash bashkohen dhe perpiqen te ndalin Harkness..

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E08
 • Taulant says:
  December 23, 2014 at 6:09 pm

  Faleminderit per ket serial kaq te mire vetem vazhdoni mos u ndalni

 • Dardi says:
  December 24, 2014 at 12:00 am

  flm shum, edhe pse kemi prit gjat per ket pjes
  Perkthene edhe serialin FLASH

 • tony733 says:
  December 24, 2014 at 1:08 am

  jeni 1-sha keshtu vazhdoni eshte nje serial shum i bukur vetem se kete here me duket se munde te keni ngaterruar nr e serise sepse FLASH nuk eshte shfaqur ne asnje seri perpara 8-tes ndersa ketu tregonte qe kishin kaluar shum ndodhi perpara. gjithsesi shum flm jeni me te miret klm

 • Shkodrann says:
  December 5, 2015 at 6:09 pm

  Srz bravo po vetem per serialin 1 kerkes kom qe spo e qet 720 p vetem 360 mund ta shikoj nuk duket aq hd