Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E09

Liga e Vrasesve i jep Oliver 48 ore te gjeje vrasesin e Sara’s , ose qytetare te Starling City do vdesin. Oliver do ket nje dyluftim epik me Ra’s al Ghul.

*************LEXOJE**************** Seria e 10 del me 21 Janar ne Amerike . Pas 3 ditesh postohet tek Sheqeri !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E09
 • Adriatik says:
  December 27, 2014 at 6:55 pm

  A ka mundsi mi ja nis me perkthy serialin “The Flash”

  • Dardi says:
   January 13, 2015 at 9:33 pm

   DO te ishte shum mir te perktheni serialin “The flash””
   FIllo nga epizodi 6 pasi qe e tjerat gjinden te perkthyera

 • majli says:
  December 27, 2014 at 9:52 pm

  wtf oliver vdiq ncncnc palidhje

 • Dardi says:
  January 13, 2015 at 9:35 pm

  Prit ta thirri regjisiorin se nashta s’vdes 😛

 • Bledi says:
  January 14, 2015 at 8:11 am

  a ka mundesi te me shpjegoni si ta hap filmin se ngela duke kliku e vet reklama e opsione pa lidhje me dalin….!!!1

  • Filma says:
   January 14, 2015 at 8:25 pm

   Kliko tek linku psh Vidto me pas kliko tek Skip lart ne cep djathtas dhe vazhdo shiko filmin !

 • Arti says:
  January 15, 2015 at 11:28 pm

  filmi eshte super, po me perkthimin skeni gje ne terezi

 • Tahiri says:
  January 16, 2015 at 3:24 pm

  Ku mundem mi gjet Serialin Arrow me tirta shqip Sezonin 1

  • Filma says:
   January 17, 2015 at 4:00 pm

   e ka pas nje faqe tjeter se nga to e kemi filluar ne po ajo faqe nuk ekziston me 🙁

 • Taulant says:
  January 22, 2015 at 4:28 pm

  A do vazhdoni ta perktheni ket serial edhe me tutje ngase proma eshte transmetuar ky Serial ne TV ??????

 • iliri says:
  January 22, 2015 at 8:46 pm

  Epizoda e Re ka dal Publikone

 • Qendrim says:
  January 24, 2015 at 5:43 pm

  Sa e di une mas 3 dite o sot. Ku o episodi ri??