Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E10

Shqetesimet dhe frika e ekipit vertetohet kur Meryln i informon ata per vdekjen e Oliverit.Nderkohe Ray Palmer teston kostumin e tij prej ATOMI . Ndersa Laurel Lance …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E10
 • majli says:
  January 25, 2015 at 2:27 pm

  dhe kur del pjesa tjeter

  • Taulant says:
   January 26, 2015 at 6:30 pm

   prit o shqiptar ala pa e shikuar mire kete pjese qe ka dalu ti menjeher pyt per pjesen tjeter, shikoje njeher ket pjesen qe ka dalur pastoj shikojme e bejme per serien tjeter

   • Kosova says:
    January 26, 2015 at 8:30 pm

    flm per milmin jeni shum tfort ju lutem mos u ndalni me ket film

 • indrit says:
  January 26, 2015 at 8:52 pm

  ju lutem nese keni mundsi te me tregoni ku mund ta gjej sezonin e pare te ktij seriali, do te isha mirnjohes 🙂

  • Filma says:
   January 26, 2015 at 9:33 pm

   e kemi filluar serialin nga nje faqe qe eshte mbyllur dhe nuk i disponojme serite e para ! Me vjen keq!

 • mirgzon.r says:
  January 29, 2015 at 1:35 pm

  admin pse smu hapet filmu mua
  nuk esht si me par vidto as tjerat
  You have requested a link to vidto.me

  • Filma says:
   January 29, 2015 at 5:20 pm

   Kliko tek *Visit Link* e ke me te gjelbert ne mes te faqes !

 • Faatossi says:
  January 29, 2015 at 10:27 pm

  Qysh bre me kqyr filmin qka i paski qit kto reklama spo di ku me hy tek linku me kqyr filmin???

 • Bledi says:
  February 8, 2015 at 11:47 am

  nuk po di si ta hap ket film a ka mundesi kush tme thoti si ta hap??