Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E12

Akoma duke operuar pa Oliverin dhe ne perpjekje per te ndaluar Brick, Skuadra Arrow eshte e detyruar te pranojne oferten e Malcom qe ti ndhmoje kunder Brick dhe ai …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | FileCloud | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E12
 • blendi says:
  February 13, 2015 at 5:22 pm

  shume mire sheqeri jeni te mrekullushem

 • Besnik says:
  February 13, 2015 at 7:16 pm

  thnx qe keni perkthyer por pak si gjat e keni len

 • Klaudio says:
  February 15, 2015 at 2:01 pm

  Sikur te perkthenit dhe pjesen e 13 dhe te 14 qe del ne date 18 .

 • Anarchy says:
  February 15, 2015 at 8:30 pm

  Falemderit per ket serial, nese kishit pas mundesi serialin Banshee me postu ish kan mir 😛

 • aldo says:
  February 16, 2015 at 6:29 pm

  Seriali fantastik po sa pak ma shum me u marr me episodetet do ishte me bukur

  • Filma says:
   February 16, 2015 at 7:03 pm

   Episodi i fundit qe ka dale ky eshte 🙂 !