Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E13

Oliver perpiqet te rregulloje gjerat qe kane ndodhur tek Team Arrow; Laurel injoron Oliver dhe ndjek Vertigo -i cili i injekton droge; Thea merr nje vizite surprize.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E13
 • aldo says:
  February 16, 2015 at 8:03 pm

  Ju lumshin duart

 • Arbnori says:
  February 17, 2015 at 2:27 am

  fillojeni prap me Hannibal bre admina ?!
  ju lutem , eshte seriali me i mir , dhe ka qene me i shikuari tek faqja juaj , bashk me serialin game of thrones