Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E14

Malcolm vendos Oliverin dhe Thean ne nje situate te per te rrezikshme me pas i zbarkon ata ne token e armikut te tyre te betuar DeathStroke…

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E14
 • Imer says:
  February 23, 2015 at 3:30 pm

  Keni vendosur epizodin e 13

 • Taulant says:
  February 23, 2015 at 7:46 pm

  Tani e keni tepruar shume e dyta here te linket e shkarkimit e postoni nje seri me heret, ndersa te linket e shikimit eshte mire, ju lutem ndreqni te linket e shkarkimit postojeni serine e fundit e jo nje seri me heret, nuk eshte veten sot ky rast por edhe nje jave me heret te njejtin gabim e keni bere.

 • aldo says:
  February 23, 2015 at 8:26 pm

  Ju lumshin duart po linket mos i publikoni prsh une fillova tta shkarkoj tek uptobox me thot me virus ma bllokoj antivirusi ndersa linket tjera spunojne hiq por gjithsesi une per vete se kam problem se e shikoj tek vidbull me te njejten cilesi qe e shkarkoj por disa te tjer mbase se kan qef kete gje

 • Xhimi says:
  February 23, 2015 at 11:27 pm

  Nuk po ban as me downloadu as me shiqu online, krejt linqe po dalin OFFLINE

 • alban says:
  February 23, 2015 at 11:51 pm

  krejt linkat jon offline !

 • Njonji says:
  February 24, 2015 at 12:14 am

  Nuk po bon hosti i linkeve pse spe merrni ni host si duhet pi qutu : ismailiweb.ch ?

 • xexe says:
  February 24, 2015 at 12:19 am

  sbon asi link kqyrni nreqni bile

 • bronsson says:
  February 25, 2015 at 4:35 pm

  bravo stafi jeni me te miret

 • aldo says:
  February 27, 2015 at 10:42 pm

  Adm kur do e postoni episodin e rradhes ????