Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E15

Malcolm eshte kapur nga Ra’s al Ghul dhe eshte derguar ne Nanda Parbat. Nga dashuria e tij per Thea, Oliver konsideron te shpetoje Merlyn.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E15
 • aldo says:
  March 1, 2015 at 6:52 pm

  Duart te lumshin adm

 • Taulant says:
  March 1, 2015 at 7:46 pm

  me duket me qellim po e bene ne cdo seri tek Uptobox poston nje seri me heret perseri pjesen e 14 e ke postuar te Uptobox e 3 here qe po e bene ket gj me qellim po mos harro se i hup vizitoret me ket gje

  • Filma says:
   March 1, 2015 at 7:47 pm

   e ke gjetur o taulant me qellim e bej se skam pune tjeter po do rri nderroj linqet pasi e postoj ! Sapo e nderrova !

 • kreshnike says:
  March 1, 2015 at 9:56 pm

  Jeni me te miret sepse po na e mundsoni ta shikojm ket serial Arrow sepse me pelqen shum ky serial ju lumt.

 • Elvira says:
  March 5, 2015 at 5:56 pm

  Kur do dal episodi o 16

  • Filma says:
   March 5, 2015 at 6:08 pm

   nga 21 Marsi !

   • aldo says:
    March 7, 2015 at 2:09 pm

    Jo episodi 16 ka dal po akoma se kan perkthyer po si me 21 mars mos i ke informacionet gabimmm

    • Filma says:
     March 7, 2015 at 8:12 pm

     nuk e di ku i merr informacionet i o shoku ! http://www.imdb.com/title/tt2193021/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3 ja ku e ke me dat 18 Mars del arow 16 tek sheqeri ne dat 21 mars do jete !

     • aldo says:
      March 8, 2015 at 7:44 pm

      jo mir e kishe ti adm se direkt masi e bera kometin e pash se kur delte episodi tjeter dhe une isha gabuar

   • dardi says:
    March 17, 2015 at 11:05 pm

    Admin nese kishit mujt me e perkthy edhe serialin Homeland
    http://www.imdb.com/title/tt1796960/

 • nike says:
  March 20, 2015 at 5:39 pm

  Pershendetje kur del episodi I ri Arrow