Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E17

Eshte nje periudh festimesh sepse Diggle dhe Lyla po martohen . Gjithsesi DeadShoot ia nderpred muajin e mjaltit sepse …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E17
 • buli says:
  March 29, 2015 at 6:51 pm

  rregolloni edhe linkun te vidto nese ka mundsi ju faleminderit per mirekuptim

  • Filma says:
   March 29, 2015 at 6:54 pm

   VidTo p oka probleme kto kohe shume probleme dhe spo ben ! Te sugjeroj Vidspot !

 • aldo says:
  March 29, 2015 at 8:45 pm

  Flm shum adm

 • Taulant says:
  March 30, 2015 at 8:58 am

  Na konfirmo adm kur te rregullohen titrat shkruaje nje koment ketu dhe na trego qe jane rregulluar titrat per arsye te dijme kur ta shkarkojme filmin

 • taulant says:
  April 1, 2015 at 12:47 pm

  doja te dija . A do vazhdoni me perkthimin e Game of thrones ,faleminderit

  • Filma says:
   April 1, 2015 at 12:59 pm

   Po sigurisht 🙂

 • albert says:
  April 1, 2015 at 9:35 pm

  Flm per NosVideo, skom pa kualitet mat te mir edhe mu mush shpejt vija mos met ba problem asniher.

 • Qendrim says:
  April 5, 2015 at 1:12 pm

  kur del e18?