Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E18

Gjate nje sulmi ne zyren e kryebashkiakut Ray vritet shume keq .Felicity surprizohet shume kur i vjen per vizite e ema ne Spital per ta supertuar …

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E18
 • Tala says:
  April 5, 2015 at 5:45 pm

  A mundem ta dij arsyen pse vetem te linki uptobox poston nje seri me heret prapa i njejti gabim tek linku uptobox serien e 17 e ke postuar

  • Filma says:
   April 5, 2015 at 5:47 pm

   Harroj se e bej upload te parin ! U rregullua !

 • aldo says:
  April 5, 2015 at 9:10 pm

  Shum flm adm je i madh :DD

 • Tala says:
  April 8, 2015 at 8:50 am

  Pershendetje admin kam nje propozim nese mundeni ta fillono serialin Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D sepse eshte nje serial shume i mire dhe do ta pelqejne te gjithe kete serial dhe do kete shume klikime jam i bindur per kete, nje faqe me heret e ka postuar sezonin e pare por me ka thene nuk do ta vazhdojme sepse nuk kane kohe nese ju mund ta filloni nga sezoni dyte ta postoni sepse sezoni pare eshte ne at faqen tjeter. E di sa komentet jane bere ne at faqen tjeter per kete serial te vazhdohet me beso shume veta do klikojne per kete serial.

 • qendrim says:
  April 12, 2015 at 11:22 am

  e 19??

  • Filma says:
   April 12, 2015 at 12:32 pm

   ku ta marrim kur ska dal akoma ????

 • Leone says:
  April 12, 2015 at 4:07 pm

  Admin te 4 episodet e para te serialit Game Of Thrones te sezonit te 5-te kan dalur ne Hd n’KickassTorrent , ju lutem perktheni dhe postoni sa me shpejt

  Jeni me te miret per seriale, pune te palodhshme!!