Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E20

Ra’s al Ghul me ne fund i ben Oliver nje ofert qe ai smund ta refuzoje. Skuadra i bashkohet Oliver ne udhetimin e tij ne Nanda Parbat wku zemerthyera Felicity vendos ta marr situaten ne dore
.

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E20
 • ergys says:
  April 28, 2015 at 9:02 pm

  Nuk punon kjo pjes e serialit deri te sekonda 32 mund ta shikojme pastaj prishet. shifeni nje here

  • Filma says:
   April 29, 2015 at 10:07 pm

   Sapo provova linkun Vidto ishet ne rregull mund ta shikoje ! Provoje dhe ti me kete link !

 • andi says:
  April 29, 2015 at 7:19 pm

  prsh.. adm si mund ta shohim kete episod sepse ekam shkarkuar 3-here ne linqe te ndrysme dhe kure e hap me shfaqet episodi 19
  Flm

  • Filma says:
   April 29, 2015 at 10:06 pm

   Prsh ! Sapo e kontrollova linkun Uptobox ishte ne rregull seria e 20 ! ( kontrollo dhe titullin e linkut nganjehere se dhe mund te gaboj )

 • kristina says:
  April 29, 2015 at 8:41 pm

  Përshëndetje stafi serin 20 të arrow nuk mund ta shikojmë dhe kur e shkarkojm nuk luhet videoja. Çfar problemi ka?

  • Filma says:
   April 29, 2015 at 10:06 pm

   Prsh ! Sapo provova linkun Vidto ishet ne rregull mund ta shikoje ! Provoje dhe ti me kete link !

 • al says:
  April 29, 2015 at 8:53 pm

  te nosupload esht episodi 19 jo 20

  • Filma says:
   April 29, 2015 at 10:07 pm

   kan qen serverat e nosupload of dhe se kam bere upload fare aty 🙁

 • E&S says:
  May 1, 2015 at 3:47 am

  kur e shkarkova pjesen e 20 eshte po i njejti me te 19-ten

  • Filma says:
   May 1, 2015 at 8:43 pm

   ca linku mos ndoshta ka qen linku gabim shkarkoje me uptobox!

 • E&S says:
  May 2, 2015 at 8:17 am

  me uptobox i kam shkarku gjithmone por nuk ban ket her
  linket tjer kan serin e 19-te nje tjeter nuk punon hiq!

 • E&S says:
  May 2, 2015 at 8:17 am

  me uptobox i kam shkarku gjithmone por nuk ban ket her
  linket tjer kan serin e 19-te nje tjeter nuk punon hiq!

 • endii.. says:
  May 2, 2015 at 10:54 pm

  kur del arrow 21