Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S03E23

Ra’s al Ghul ve ne zbatim planin e tij, duke i vendosur te gjithe ne rrezik; Oliver duhet te vendose nese eshte aq i forte sa te perballoje rolin e tij te ri – qe do vendose cfare do ndodhe me skuadren e tij …

******* Kjo eshte seria e fundit e ketij sezoni ! Mendohet se sezoni i ri do rifilloje ne tetor gjithsesi akoma nuk ka nje lajm zyrtar ! Do njoftoheni per cdo gje ! Shikim te kendeshme dhe faleminderit qe na ndiqni 🙂 !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | Rapidgator | Uploaded | NosUpload

Comments

Arrow S03E23
 • albert says:
  May 17, 2015 at 6:48 pm

  Flm shum per ket serial, e presim edhe sezonin e ri, edhe te slipi hollow, thanks for Nos Video the best player.

 • akil says:
  May 17, 2015 at 8:52 pm

  Pse spunon linku vidto?

 • DIGEL |^_^| says:
  May 18, 2015 at 7:48 pm

  me sa e kom kuptu Stephan Amell (Oliver Kuin) nuk ko me vazhdu ma me serialin

 • NIta says:
  May 19, 2015 at 10:20 am

  filmi nuk eshte duke bere as ne vidto as ne nosvideo asnjenen
  rregullojeni me shpejt nqs ben

 • Prizrenasi says:
  May 19, 2015 at 4:57 pm

  Edhe juve ju faleminderit per gjith punen shum profesionale.

 • cildo says:
  May 21, 2015 at 7:50 pm

  Hej vid to u fshi e nkta tjert player-a sum bon me kqyr nese muni me ndreq

  • Filma says:
   May 23, 2015 at 5:52 pm

   nuk ben ne vidto ke playert e tjere tekte gjithe ben !

 • NIta says:
  May 22, 2015 at 9:01 pm

  a kish pas mundesi bre me i rregullu pyalerat sepse asnje nuk bejn…. dhe ktheni ndonjeher kto dreq komente se nuk i ben dem asgje

  • Filma says:
   May 23, 2015 at 5:55 pm

   Vetem Vidto sben te gjithe te tjeret jane ne rregull nese sdi kerko ndihm dhe te ndihmojme ! Sa per pergjgije kthehet gjtihmone kur ja vlen skam si te kthej prgj kur ti shkruan sben asnje player dhe sapo kontrollova NOSVIDEO playeri i dyte dhe ai eshte perfekt!

 • qwerty says:
  August 18, 2015 at 8:20 pm

  Dashta me dite, a do te vazhdoni me sezonine e katerte? 🙂

 • eraldo says:
  September 6, 2015 at 5:57 pm

  ne 7 tetor te ketij viti fillojne serite e reja.ju lutemi perkthejini sa me shpejte…jeni m te miret!!!bravo per te gjitha serialet e perkthyera 🙂

 • Qendrim says:
  October 6, 2015 at 10:30 pm

  Stephen Amell ne profilin e tij facebook ka postu qe neser ora 20:05 fillon seOni i 4
  Kur filloni mi postu episodat ju ?

 • erxhis says:
  October 9, 2015 at 6:02 pm

  do ju lutesha te vazhdonit me sezonin e 4t
  seria e pare ka dal…
  flm!

 • muhamed says:
  November 16, 2015 at 4:38 pm

  e pres sezonin e4tert ju lutem

 • muhamed says:
  November 16, 2015 at 4:43 pm

  ej o njerz une muj mi kqyr krejt episodat nuk po rrej valla a dini ku po shkun shikoni shkarkoni te shikoni prekne NOVAMOV

 • Arlind says:
  January 1, 2016 at 6:59 pm

  sezoni 3 episoda 23 nuk po bon mu nshu