Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Arrow S04E01

Nje armik i ri detyron Oliver Queen te kthehet ne Starling Citydhe te vendose kapucin dhe nje here .
Fillon sezoni i 4 i Seriali Arrow Me Titra Shqip eksluziv tek SHeqeri !

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded

Comments

Arrow S04E01
 • Arrow fans says:
  October 11, 2015 at 11:06 am

  Thanks njerz, e di qe e keni lan qetash masdore kety Web Faqe ama veq qe e qitet qeta jeni mat fortit…

 • Besi says:
  October 11, 2015 at 7:58 pm

  Staffi ju lutem vazparet qe keni filluar hdone kete serial, sepse ju kenoi qen te dhe jam vizitor i rregullt prej fillimit te faqes tuaj,dhe ju baj lutje qe te gjith ta shikojn serialin ketu, pune te mbare jeni 1-sha

 • Tala says:
  October 11, 2015 at 8:02 pm

  Edhe une pajtohem me kete Besin qe kete serial ta shikojne ne kete faqe sepse ju e keni ndjekur cdo sezon te ketij seriali, dhe une do vazhdoj ta shikoj ne kete faqe kete serial deri ne fund ju lumt per kete serial

 • Dardi says:
  October 12, 2015 at 3:59 pm

  admin fillone dhe postone saerialin Homeland ja vlen pasi qe ket e keni nderprere

 • Dardi says:
  October 12, 2015 at 4:00 pm

  admin fillone dhe postone serialin Homeland ja vlen pasi qe ket e keni nderprere

 • mejdangjia says:
  November 3, 2015 at 8:57 pm

  Kni deshtuar plako nuk jeni sheqeri qe keni qen ska risi te juve
  keni mbetur prapa nga veb faqet tjera me titra turp ka pasur besim ne juve por keni deshtuar.

 • krasniqi says:
  November 4, 2015 at 7:46 pm

  pershendetje admin, po shoh seriale te ndryshme ne faqen e juaj, por e kam nje kerkes nese keni mundsi american horror story edhe Revenge ju lutem jan seriale fantastik. kaloni mire

 • alfons says:
  November 14, 2015 at 12:01 am

  Pse nuk hapen serite e sezonit te dyte?

 • mejdangjia says:
  November 16, 2015 at 8:08 pm

  Ska filma te rinj poashtu dhe seriale qfar ka ndodhur vetem postoni filma te rinj ,per te zgjedhur filma jeni ju sheqeri.suksese.

 • nini says:
  November 27, 2015 at 6:19 pm

  A do i qitni edhe episodet etjera

 • tina says:
  January 28, 2016 at 4:39 pm

  Admin mfal a mundesh me qit Arrow sezonin e 4