Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Avengers: Age of Ultron (2015)

Kur Toni Stark përpiqet të fillojë një program paqeruajtës, gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet dhe tani është në dorën e Avengers të ndalojnë Ultronin e lig dhe planet e tij të tmerrshme

Vjen per ju Avengers: Age of Ultron (2015) Me Titra Shqip Shikim te kendshem !

IMDB Per Me teper Info

Trailer

Shikoje nga: VidTo | NosVideo | NovaMov | VidBull | MovReel | VidSpot

Shkarkoje nga: UptoBox | RapidGator | Uploaded | NosUpload

Comments

Avengers: Age of Ultron (2015)
 • Taulant says:
  May 29, 2015 at 7:15 pm

  Pse nuk filloni ta postoni kete serial Agents of S.H.I.E.L.D. sepse eshte shume i mire plus krejt sezonet e serialeve qe i keni kan mbaruar deri ne tetor nuk fillojn. Filloni ta postono ket Agents of S.H.I.E.L.D. sepse eshte shume serial i mire ja vlen plus ka te beje me filmin Avengers nderlidhet cdo sezon me dy pjeset e filmit Avengers, vera eshte e gjate filloni nje srial te ri. Po ashtu mund te ja filloni nga sezoni 2 sepse sezoni 1 eshte ne nje faqe tjeter por nuk e vazhduan sezonin 2. Flm per punen qe beni

  • Filma says:
   May 30, 2015 at 2:21 pm

   Nuk do filloj seriale te rinj per shume arsye do mbaroj keta qe kam ! Nje nga arsyet eshte qe nese filloj nje serial i cili rezulton i suksesshem dhe ka shikime menjehere webet e tjera e fillojen dhe ata ( pavarsisht se un mund te kem postuar 4 sezone po marr shembull GOT ) dhe 90% e vizitore shkojne e shohin direkte atje vetem se webi X e hedh 1 dite me perpara duke harruar se ku i shikuan 4 sezonet e para ! me nje llaf muhabet VK ! Faleminderit ty qe na ndjek ! Shikim te kendshem !

   • Heisenberg says:
    June 1, 2015 at 7:14 pm

    Keni shum te drejt dhe me vjen keq per kete gje.
    Gjithsesi mos u dorezoni. Megjithese ka faqe qe hedhin me shpejt filmat/serialet qe ju hidhni … ju perktheni me mir se faqa X , po mar shembull Game of Thrones. Nqs njerzit dun kualitet/cilesi dhe perkthim te mir ktu do vin ti shikojn.nqs dun me i pa shpejt e shpejt t’ikin ti shofin te faqet e tjera. Ju perkthimin e keni te mir dhe shum te pershtatshem. Kualitetin gjithmon e nxirrni 480p+.
    Nqs ndryshoni mendje , filloni nodnje serial te famshem me imdb te lart. ( ju sugjeroj Dexter ose The Wire ). Edhe nqs nje faqe tjeter poston ato qe ju hidhni mos u dorezoni se besoj se shikuesit do te shohin aty ku ka kualitet dhe jo aty ku hidhen shpejt e shpejt se me ja kalu tjetrit ( perkthim vl )

    Ju falenderoj per punen qe beni dhe sidomos per perkshtimin e Game of Thrones.
    Flm

    • Filma says:
     June 2, 2015 at 5:44 pm

     faleminderit per vlersimin :)! ideja eshte qe si puna jote mendon vetem nje 10% ,te tjeret sduan tja dine as per kualitetin as per perkthimin vetem duan ta shikojne ! ne momentin qe un skam vizita i bie qe skam lek te paguaj perkthyesin prandaj nuk mund te vazhdoj serial te ri dhe ta le ( shembull kam hanibal super serial i vlersuar nga bota ktu te ne as 100 vete nuk ishin te interesuar per te )