Filma Me Titra Shqip

Filma Me Titra Shqip HD

Battle of the Year (2013)


Beteja e Vitit mbledh te gjithe ekipet nga e gjithe bota , por Amerikanet kane 15 vite qe nuk fitojne . Dante kurajon
Blake qe te mbledhe nje ekip Amerikan me kercyesit me te mire qe te sjellin trofeun perseri ne Amerike aty ku break-dance ka filluar . Ky Film me Titra Shqip vjen per ju ne qualitet HD ! Shikim te kendshem .

IMDB Per Me teper Info

Shikoje nga: PutLocker | SockShare | Nosvideo | VidTo | NovaMov | VidBull | YouWatch

Shkarkoje nga: UptoBox | Uploaded | NosUpload | Rapidgator

Comments

Battle of the Year (2013)
 • ervin says:
  December 3, 2013 at 10:33 am

  i bukur
  cilesia dhe titrat superResolution: 1280*694

  Size: 893.1 MB

 • erdis says:
  December 11, 2013 at 12:32 pm

  nqose esht mundesia ta perktheni the any bady can danc (abcd)

 • sezai says:
  December 11, 2013 at 11:45 pm

  si mund tshikoj gjith filmin ?

  • Filma says:
   December 12, 2013 at 12:40 am

   Ti po shikon trailer sezai ! per te shikuar filmin Kliko tek linku qe do ta shikosh ( psh putlocker) do te hapet nje faqe dhe linku ne putlocker e ke ne fund ! Shikim te kendshem !

 • reni says:
  December 14, 2013 at 9:43 am

  good work

 • DrecK* says:
  January 26, 2014 at 6:36 am

  Filimi ma i mir ^_^